Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: here
ca: aquí
