Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: here
et: siin
