Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Content type
he: סוג תוכן
