Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: here
lt: čia
