Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: here
mr: येथे
