Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको
