Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: here
nn: her
