Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: here
sk: tu
