Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: here
vi: ở đây

en: The @label field requires a unique value, and the specified value is already used.
vi: Giá trị trường @label không được trùng lặp. Giá trị bạn chọn đã được sử dụng.
