Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content type
bs: Tip sadržaja
