Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: here
cs: zde
