Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: here
el: εδώ
