Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: here
eu: hemen
