Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: here
fi: täällä

en: All nodes
fi: Kaikki solmut
