Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: here
gl: aquí
