Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: here
hr: ovdje
