Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Content type
is: Efnisgerð
