Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған
