Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា
