Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ
