Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک
