Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: here
oc: aicí
