Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال
