Unique field (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય
