Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: title
it: titolo

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: here
it: qui
