Uniqueness (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Search
da: Søg

en: Appearance
da: Udseende

en: not published
da: ikke udgivet

en: Related content
da: Relateret indhold

en: Apache Solr search
da: Apache Solr søgning

en: Maximum number of results
da: Maksimalt antal resultater

en: Learn more
da: Lær mere
