Uniqueness (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Search
de: Suche

en: Appearance
de: Design

en: not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Related content
de: Zugehöriger Inhalt

en: Default title
de: Standard-Titel

en: Apache Solr search
de: Apache Solr Suche

en: Maximum number of results
de: Maximale Anzahl an Ergebnissen

en: Default description
de: Standard Beschreibung

en: Learn more
de: Weitere Informationen

en: Search mode
de: Suchmodus
