Uniqueness (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Appearance
fr: Apparence

en: not published
fr: non publié

en: Related content
fr: Contenu associé

en: Default title
fr: Titre par défaut

en: Apache Solr search
fr: Recherche Apache Solr

en: Default description
fr: Description par défaut

en: Learn more
fr: En savoir plus

en: Search mode
fr: Mode de recherche
