Uniqueness (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Appearance
pt: Aparência

en: not published
pt: não publicado

en: Related content
pt: Conteúdo relacionado

en: Maximum number of results
pt: O número máximo de resultados

en: Learn more
pt: Saber mais
