Uniqueness (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: not published
sk: nezverejnené

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Learn more
sk: Zistiť viac
