Uniqueness (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Appearance
uk: Вигляд

en: not published
uk: не опубліковано

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Default title
uk: Заголовок за промовчанням

en: Learn more
uk: Дізнатися більше
