Uniqueness (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Appearance
it: Aspetto

en: not published
it: non pubblicato

en: Related content
it: Contenuto correlato

en: Learn more
it: Approfondisci
