Uniqueness (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Default title
nl: Standaardtitel

en: Default description
nl: Standaardomschrijving

en: Learn more
nl: Meer te weten komen
