Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Block
am: ጥምር

en: Bundle
am: ቅርቅብ
