Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: enable
be: уключыць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Block
be: Блок

en: Fields
be: Палі

en: Order
be: Парадак

en: Entity
be: Сутнасць

en: disable
be: адключыць

en: Bundle
be: Набор

en: %name has been deleted.
be: %name быў выдалены
