Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: enable
cs: povolit

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: disabled
cs: vypnuto

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Block
cs: Blok

en: Fields
cs: Pole

en: Full
cs: Celé

en: Lists
cs: Seznamy

en: disable
cs: vypnout

en: Compression
cs: Komprese

en: Subscription form
cs: Registrační formulář

en: %name has been deleted.
cs: Uživatel %name byl smazán.

en: Entity Type
cs: Typ entity
