Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Fields
el: Πεδία

en: Order
el: Σειρά

en: Full
el: Πλήρες

en: Lists
el: Λίστες

en: Entity
el: Οντότητα

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: You have been successfully subscribed.
el: Έχετε επιτυχώς γραφτεί στην λίστα συνδρομητών.

en: Bundle
el: Ομάδα

en: %name has been deleted.
el: Ο/Η %name διαγράφηκε.
