Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: enable
fa: فعال‌سازی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: توضیحات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Block
fa: بلوک

en: Fields
fa: فیلدها

en: Members
fa: اعضا

en: Order
fa: سفارش

en: Full
fa: کامل

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Entity
fa: عنصر

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: You have been successfully subscribed.
fa: شما با موفقیت در خبرنامه مشترک شدید.

en: Bundle
fa: بسته

en: Subscription form
fa: فرم اشتراک

en: %name has been deleted.
fa: %name حذف شد.

en: Order in checkout
fa: سفارش در مرحله‌ی تکمیل سفارش
