Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (64 entries)

en: Title
hu: Cím

en: enable
hu: engedélyezés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Main settings
hu: Fő beállítások

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Block
hu: Blokk

en: Fields
hu: Mezők

en: Members
hu: Tagok

en: Order
hu: Rendelés

en: Full
hu: Teljes

en: Lists
hu: Listák

en: Entity
hu: Entitás

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: disable
hu: letiltás

en: Require subscribers to Double Opt-in
hu: Dupla feliratkozás szükséges (Double Opt-in)

en: New subscribers will be sent a link with an email they must follow to confirm their subscription.
hu: Az új feliratkozók e-mailben kapnak egy hivatkozást, amire kattintva erősíthetik meg a feliratkozási szándékukat.

en: You have been successfully subscribed.
hu: A feliratkozás sikerült.

en: Compression
hu: Tömörítés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Subscription form
hu: Feliratkozási űrlap

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: sec
hu: másodperc

en: %name has been deleted.
hu: %name törlése megtörtént.

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Batch limit
hu: Kötegkorlát

en: Batch Update
hu: Kötegelt frissítés

en: Subscription Settings
hu: Feliratkozási beállítások

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: @email was subscribed to list @list.
hu: @email e-mail cím feliratkoztatva @list listára.

en: Order in checkout
hu: Rendelés fizetés alatt

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név ehhez a listához. Csak kisbetűket, számokat és alulvonásokat tartalmazhat.

en: Confirmation Message
hu: Megerősítő üzenet

en: Submit Button Label
hu: Elküldés gomb címkéje

en: @email was updated in list @list_id.
hu: @email frissítve lett @list_id listában.

en: Enable/disable Webhooks
hu: Webhurkok engedélyezése/letiltása

en: Subscription Form
hu: Feliratkozási űrlap

en: Subscription Info
hu: Feliratkozási információk

en: Signup Forms
hu: Feliratkozási űrlapok

en: Edit a signup form
hu: Feliratkozási űrlap szerkesztése

en: Edit a Signup form.
hu: A feliratkozási űrlap szerkesztése.

en: Delete Signup form
hu: Feliratkozási űrlap törlése

en: Display Mode(s)
hu: Megjelenítési módok

en: The title for this signup form.
hu: Ennek a feliratkozó űrlapnak a címe.

en: Merge variable update failed.
hu: A beillesztendő változó frissítése meghiúsult.

en: clear your list cache
hu: lista gyorsítótár ürítése

en: Subscribed to %list
hu: Feliratkozva %list listára

en: Not subscribed to %list
hu: Nincs feliratkozva %list listára

en: Invalid email configuration.
hu: Érvénytelen e-mail beállítás.

en: To alter this list, use the 'Field Settings' tab
hu: A lista módosításához a „Mező beállítások” fül használható.

en: Signup form @name has been saved.
hu: @name feliratkozási űrlap elmentve.

en: There has been an error saving your signup form.
hu: Hiba történt a feliratkozási űrlap mentésekor.

en: Please select at least one list to subscribe to.
hu: Feliratkozáshoz ki kell választani legalább egy listát.
