Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: enable
ja: 有効化

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: disabled
ja: 無効

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Main settings
ja: 主な設定

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Block
ja: ブロック

en: Fields
ja: フィールド

en: Members
ja: メンバー

en: Order
ja: オーダー

en: Full
ja: すべて

en: Lists
ja: リスト

en: Entity
ja: エンティティ

en: disable
ja: 無効

en: Compression
ja: 圧縮

en: Bundle
ja: バンドル

en: Subscription form
ja: 配信登録フォーム

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: %name has been deleted.
ja: %name が削除されました。

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
