Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enable
kk: косулы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Block
kk: Блок

en: Fields
kk: Өрістер

en: %name has been deleted.
kk: %name жойылды.
