Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: enable
kn: ಶಕ್ತ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: disable
kn: ಅಶಕ್ತ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
