Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Block
nn: Blokk

en: Fields
nn: Felt

en: Order
nn: Sorteringsval

en: disable
nn: deaktiver
