Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: enable
oc: activar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Main settings
oc: Paramètres principals

en: Block
oc: Blòt

en: Fields
oc: Camps

en: Order
oc: Òrdre

en: Full
oc: Complet

en: Entity
oc: Entitat

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: disable
oc: desactivar

en: Bundle
oc: Paquet

en: %name has been deleted.
oc: %name es estat suprimit.
