Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: enable
ru: включить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: disabled
ru: отключено

en: Cancel
ru: Отмена

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Main settings
ru: Основные настройки

en: Block
ru: Блок

en: Fields
ru: Поля

en: Members
ru: Участники

en: Order
ru: Порядок

en: Full
ru: Полный

en: Lists
ru: Списки

en: Entity
ru: Сущность

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: disable
ru: отключить

en: Require subscribers to Double Opt-in
ru: Требовать двойного подтверждения подписки

en: You have been successfully subscribed.
ru: Вы успешно подписались.

en: Compression
ru: Сжатие

en: Bundle
ru: Набор

en: Subscription form
ru: Подписная форма

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: sec
ru: сек

en: %name has been deleted.
ru: %name был удален.

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Order in checkout
ru: Заказ оформляется
