Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Order
si: පිලිවෙල
