Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: enable
sv: aktivera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Main settings
sv: Huvudinställningar

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Fields
sv: Fält

en: Members
sv: Medlemmar

en: Order
sv: Ordning

en: Full
sv: Fullständig

en: Lists
sv: Listor

en: Entity
sv: Objekt

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: disable
sv: inaktivera

en: You have been successfully subscribed.
sv: Din prenumeration har lagts till.

en: Compression
sv: Komprimering

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Subscription form
sv: Formulär för prenumeration

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: %name has been deleted.
sv: %name har raderats.

en: -- Select --
sv: -- Välj --
