Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Order
th: เรียงตาม

en: Lists
th: รายการ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: %name has been deleted.
th: %name ถูกลบแล้ว
