Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: enable
tr: etkinleştir

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: disabled
tr: etkin değil

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Main settings
tr: Temel ayarlar

en: Block
tr: Blok

en: Fields
tr: Alanlar

en: Members
tr: Üyeler

en: Order
tr: Sıralama

en: Full
tr: Tam

en: Lists
tr: Listeler

en: Entity
tr: Nesne

en: disable
tr: devre dışı bırak

en: Compression
tr: Sıkıştırma

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: %name has been deleted.
tr: %name silindi.

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
