Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: enable
ug: ئېچىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Full
ug: تولۇق
